ÇEKUD Türk Telekom İşbirliği

ÇEKUD’un “Bir Dikili Ağacım Var” ağaçlandırma kampanyası için başlatılan proje kapsamında Türk Telekom ile işbirliği yapıldı.

ÇEKUD (Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği) ve Türk Telekom işbirliğiyle hayata geçirilen Türk Telekom Hatıra Ormanı’yla, hem gelecek nesillere yeşil bir miras bırakmak hem de Türk Telekom çalışanlarının tüm özel anlarında yanlarında olmak hedefleniyor.

Türk Telekom “İnsan”ı ve “Çevre”yi odağına alarak ve her iki kaynağa da yatırımı görev kabul ederek, bu kapsamda ses getirecek projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Türk Telekom Hatıra Ormanı’nda ilk fidanlar ise Türk Telekom Akademi ve İç İletişim Direktörü Mehmet Adanmaz ve firma çalışanlarının katılımıyla 14 Haziran 2017 günü gerçekleştirilen bir etkinlikle dikildi.

Türk Telekom Hatıra Ormanı’na çalışanlarının evlilik, bebek, işte ilk gün gibi özel günlerinde ve yakın vefatlarında 1’er adet fidan dikilerek sertifikaları çalışanlarla paylaşılıyor olacak.

Şile, Alemdağ otoyolu, Ömerli Mevkii’nde oluşturulan 3000 fidanlık alandaki fidanlar, Türk Telekom çalışanlarının mutlulukları ve hatıralarıyla büyüyüp yeşerecek.