Şirketler ve şahıslar birçok sebebe dayalı olarak birbirimize zaman zaman hediyeler gönderiyoruz. Gönderdiğimiz hediyelerin bir kısmı kısa ömürlü (Çiçek, çikolata, …), bir kısmı ihtiyacımız olmayan belki de kullanmadan bir kenara ayırdığımız (Ajanda, kalem, tablo, sertifika,…) şeylerden oluşuyor.

Oysa çevreye duyarlı bir organizasyonun ya da kişinin verdiği hediyeler de çevreci olması gerekir. Üstelik bu hediyenin yalnızca verilen kişiye değil tüm insanlığa katkısının olması da tercih edilen bir noktadır.

Personelinizin/müşterilerinizin veya şahısların doğum, tebrik, açılış, vb. özel günlerini çevreci bir anlayışla kutlamak ve hatırasını yaşatma amacıyla çeşitli ağaçlandırma alanlarımızda adlarına dikilecek fidanların sertifikalarını hediye etmek suretiyle dünya orman varlığına küçük bir katkı sağlamak mümkün olmaktadır.

Fidan bağışlarınızı dikiliagacimvar.com sitesinden online olarak gerçekleştirebilir, dilerseniz firmanız/kurumunuz adına kurumsal kayıt gerçekleştirerek isteğiniz doğrultusunda kendi sertifika taslağını (sitenin teknik standartlarına göre) hazırlayabilir, sertifikanızda kurumunuzun logosunu kullanabilirsiniz.

Kurumsal giriş kullanarak bağışlarınızı daha kolay ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yolla adına bağışta bulunduğunuz kişinin mail adresine ve cep telefon numarasına gidecek bir mesajla sizin tarafından fidan bağışında bulunulduğundan kendisi haberdar edilecektir.

Arzu etmeniz halinde bu sertifikanın çıktısını alarak kargo ile göndermemiz mümkündür.

Benim de bir dikili ağacım olsun diyorsanız; www.dikiliagacimvar.com/bagis-yap

Kurumunuz veya şahıs hatıra ormanı oluşturmak ister misiniz?

Kurumsal Hatıra Ormanı  10.000 (on bin) adet, Şahıs Hatıra Ormanı 2.000 (iki bin) adet fidan bağışı ile ‘Hatıra Ormanı’ oluşturabilirsiniz.

Hatıra Ormanınız’ın dikim alanının bağlı olduğu kamu kurumu tarafından tespit edilen şartlarda, dikim alanına Hatıra Ormanı Tabelası dikilebilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru  için bilgi@cekud.org.tr veya 0 216 530 31 11  nolu telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.

Derneğimiz 2000 yılından itibaren yapılan bağışlarla yüz binlerce fidanın toprakla buluşmasına vesile olmuştur.