HAKKIMIZDA

DAV

Şirketler ve şahıslar olarak birçok sebebe dayalı olarak birbirimize zaman zaman hediyeler takdim ediyoruz. Bu hediyelerin bir kısmı kısa ömürlü (Çiçek, çikolata, …), bir kısmı ise ihtiyacımız olmayan belki de kullanmadan bir kenara ayırdığımız (Ajanda, kalem, tablo, sertifika,…) şeylerden oluşuyor.

Oysa çevreye duyarlı bir organizasyonun ya da kişinin verdiği hediyeler de çevreci olması gerekir. Üstelik bu hediyenin yalnızca verilen kişiye değil, tüm doğaya katkısının olması da tercih edilen bir durum olmalıdır.

Personelinizin/müşterilerinizin veya sevdiklerinizin doğum, tebrik, açılış, vb. özel günlerini çevreci bir anlayışla kutlamak ve hatırasını yaşatma amacıyla çeşitli ağaçlandırma alanlarımızda adlarına dikilecek fidanların sertifikalarını hediye etmek suretiyle dünya orman varlığına küçük bir katkı yapmanız mümkün olmaktadır.

Fidan bağışlarınızı dikiliagacimvar.com sitesinden online olarak yapabilir, dilerseniz firmanız/kurumunuz adına kurumsal kayıt gerçekleştirerek isteğiniz doğrultusunda kendi sertifikanızı (sitenin teknik standartlarına göre) hazırlayabilir veya  hazırladığınız sertifikada kendi kurumunuzun logosunu kullanabilirsiniz.

Kurumsal girişi kullanarak bağışlarınızı daha kolay ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yolla adına bağışta bulunduğunuz kişi veya kurumun mail adresine ve cep telefonuna gidecek bir mesajla, muhatabınız fidan bağışınızdan haberdar olacaktır.

Arzu etmeniz halinde, sertifika ilgili adrese derneğimiz tarafından kargo ile gönderilecektir.

Benim de bir dikili ağacım olsun diyorsanız; www.dikiliagacimvar.com/bagis-yap

Kurum veya şahıs hatıra ormanı oluşturmak ister misiniz?

Kurumsal Hatıra Ormanı  10.000 (on bin) adet, Şahıs Hatıra Ormanı 2.000 (iki bin) adet fidan bağışı ile ‘Hatıra Ormanı’ oluşturabilirsiniz.

Hatıra Ormanınız’ın bağlı olduğu kamu kurumu tarafından tespit edilen şartlarda, dikim alanına Hatıra Ormanı Tabelası dikilebilecektir.

Derneğimiz, 2000 yılından günümüze kadar doğaseverlerden gelen bağışlarla milyonlarca fidanın ve tohumun toprakla buluşmasına vesile olmuştur ve olmaya devam etmektedir.

ÇEKUD, bakanlar kurulu kararı ile kamu yararına çalışan sivil toplum kuruluşudur. Şirketler tarafından derneğimize yapılan bağışlar vergi matrahından düşülebilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru  için bilgi@dikiliagacimvar.com ‘a e-posta atabilir, 0 216 530 31 11  nolu telefon numarasından  irtibata geçebilir, wa.me/902165303111